Essence- Satin Mauve 06 Dudak Kalemi | Colorsofduygu

21:39

Herkese tekrar merhaba. Bugünki konuğum essence'in dillere destan dudak kalemlerinden 06 numara. Yapısı yumuşacık, çok kolay sürülebiliyor. Ben dudaklarımı çerçevelemekten çok tüm dudağımı bu kalemle dolduruyorum. Mat bir rujdan farkı yok bence. Dudakları hiç bir şekilde kurutmuyor. 
Ben sadece dudak kalemini sürüp dışarı çıkamıyordum alışkın olmadığımdan, ama bu kalemle o durumu da kırdım. Kalıcılık olarak da oldukça başarılı. Ben aslında bu kalemi tesadüf eseri almıştım yani özellikle arayıp almadım. Ama çok iyi bir seçim yapmışım mutlu oldum şimdi :) ilk gördüğüm yerde kesinlikle yedekleyeceğim nadir ürünlerden biri. Diğer renklerini de edinmeyi düşünüyorum. Fiyat performans olarak oldukça iyi, fazlasını veriyor.
Renk olarak ise çok güzel bir gül kurusu. Son zamanlarda en çok kullandığım renklerden gül kurusu. Herkeste bulunması gereken bir ürün olduğunu düşünüyorum.
Fiyatı 3.50 civarındaydı.

  
Dudağımda duruşu şu şekilde;


You Might Also Like

2 yorum

  1. Fiyatı çok uygunmuş ve sende harika durmuş canım. Güle güle kullan :)

    YanıtlaSil

Yorum yaptığınız için çok teşekkürler. Yorumlarınıza verilen yanıtlardan haberdar olmak için yorumu yayınlamadan önce "Beni Bilgilendir" kısmını işaretlemeniz yeterli.