Alix Avien Favori Ojeler | 231-318

01:58

Merhabalarrr. Bugun, ojelerim arasına yeni katılan 2 ojeden bahsedeceğim. Alix avien markalı ilk ojelerim bunlar oldu. Gümüş ve altın renklerde ayrıca dikkat çekiciler. Ben özellikle gümüş renge bayıldım.


Yapılarına gelecek olursam; sürümleri kolay fakat gümüş olan daha yoğun gibi ve düzgün sürülmezse dalgalanmalar yapabiliyor. Ama çok da sorun değil çünkü bu metalik renk beni benden aldı :) Günlük hayatımda altın renkleri daha fazla kullandığımdan 318 numaralı olanı da aldım. O da 231 kadar parlamasa da 2 hatta iyi sonuç veriyor. Bittikçe almak isteyeceğim nadir ojelerden. 


Benim yorumlarım bu şekilde, siz nasıl buldunuz? Sizin favori ojeleriniz neler? Yorum bırakırsanız sevinirim. Görüşmek üzeree! :)

You Might Also Like

5 yorum

 1. Canım ojelerre bayıldım,çekimlere de aynı şekilde :)

  YanıtlaSil
 2. Merhaba ojelere bayıldım bende bu tonlara bayılıyorum ve tırnakta çok güzel durmuşlar. :) Sizi takibe aldım bende bloguma beklerim.
  https://jiyandaaldan.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 3. eğer teniniz kapalıysa üstteki gibi renkler kullanın teniniz açıksa kapalı renkler size daha çok yakışıcağını düşünüyorum

  YanıtlaSil

Yorum yaptığınız için çok teşekkürler. Yorumlarınıza verilen yanıtlardan haberdar olmak için yorumu yayınlamadan önce "Beni Bilgilendir" kısmını işaretlemeniz yeterli.