MAYBELLİNE - COLOSSAL İKİLİSİ

21:34

Herkese tekrar merhabaa. Maybelline'in Colossal serisinden bahsedeceğim. Colossal kajal göz kalemi oldukça ilgi gördü. Şimdilerde ise daha yoğun renk veren extra black ürünü ön planda. 

Ben sarı renkli göz kalemini kullanma fırsatı bulamamıştım, extra black çıktığında direk bunu aldım. Gerçekten yoğun renk veriyor, ben göz kapaklarım düşük olduğundan bulaşma yaptığı için sık sık kullanmıyorum. Daha çok düğün, konser gibi uzun süre kalmam gereken zamanlarda daha yoğun gözlere sahip olmak için kullanıyorum. Tabi aynaya biraz sık bakmak gerekiyor ama olsun :)

 

Colossal go extreme maskaraya gelecek olursak; bu maskarayı genelde bu kalemi kullandığım zamanlarda kullanıyorum. İkisi birlikte iyi bir uyum sağlıyor. Kirpiklerimi daha yoğun gösteriyor.


Colossal ikilisinin gözlerimdeki duruşu şu şekilde; 

*Umarım beğendiğiniz, yararlı bir post olmuştur. Bir sonraki postta görüşmek üzere :) 

You Might Also Like

6 yorum

 1. Benim de favori iki ürünüm bunlar göz kalemini bittikçe alıyorum, maskarasını da geçen aldım ve bitmek üzere ikisinden de çok memnunum canım. Postların harika, samimiyetine bayılıyorum :*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hahah biliyorum canım göz kalemi canavarıı seni :) çok sağol beni çok mutlu ettin canımm, senden bişeyler öğreniyoruz :))

   Sil
 2. Bir sarıyı dene bence canım sanki bu sarıya göre daha az siyahlık sağlamış benim gözlemlediğim kadarıyla.Sarı tek katta simsiyah yapıyor,ama akıyor tabi orası ayrı (;

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de bloglarda karşılaştırmasını görmüştüm bana yoğun geldi hatta yıkadığımda bile çıkmadı diyebilirim :) teşekkür ederim :)

   Sil
 3. Göz kalemini denemedim ama geçenlerde rimelini aldım indirimdeyken. Bana önceki kullandığım rimellerim kadar güzel gelmedi. Hatta başka bir rimelin fırçasını alıp ona taktım ziyan olmasın diye :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet ben de mükemmel bulmadım, iyi bir yol bulmuşsunuz :)

   Sil

Yorum yaptığınız için çok teşekkürler. Yorumlarınıza verilen yanıtlardan haberdar olmak için yorumu yayınlamadan önce "Beni Bilgilendir" kısmını işaretlemeniz yeterli.