Eklips - Avon Makyaj Süngeri Karşılaştırması

15:06Selamlarrr. Bugün elimde olan makyaj süngerlerinin karşılaştırmasını yapacağım. Gönül isterdi ki beauty blender ile yapayım fakat elimde olmadığından eklips ile yapacağım. Yukarıdaki resimde süngerlerin ıslak halini görüyoruz. İlk olarak şekil farklılığı var. Avon'un makyaj süngeri şekil olarak yumurtaya benziyor ayrıca ucu sivri olduğundan göz altlarına ve burun kenarlarına daha iyi ürünü bırakıyor. Ve ikisini de kullanıp yıkadığımda resimde görüldüğü gibi avon çok daha temiz bir görünüm aldı. Yumuşaklık açısından sadece eklipsi kullanırken bana daha ağır geliyordu ve fazla yumuşak gelmiyordu. Ancak son yıkama işleminden sonra ikisini de elimde aynı anda sıktığımda fazlasıyla yumuşak olduklarını gördüm tam olarak ayırt edemedim. Ürünü yayma konusunda ise ikisi de bana göre ürünü iyi yayıyor ve fırçaya göre daha doğal bir görünüm elde ediyorum. Ancak elim avona daha çok gidiyor.
Eklips makyaj süngerini gratislerde bulabilirsiniz. Avon için ise en yakın temsilcinizden sipariş verebilirsiniz :) 
Benim yorumlarım bu şekildeydi. Umarım beğenirsinizz. Görüşmek üzere :) 


You Might Also Like

2 yorum

  1. Canım inşallah karşılaştırma yapmak banada nasip olur hehe eklipsi bilmiyorum ama avon makyaj süngeri hakkında yorumlarımı biliyosun posttan :D emeğine saglık beybi güzel post olmuş.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. İnşallah canııım çok teşekkür ederiim :*

      Sil

Yorum yaptığınız için çok teşekkürler. Yorumlarınıza verilen yanıtlardan haberdar olmak için yorumu yayınlamadan önce "Beni Bilgilendir" kısmını işaretlemeniz yeterli.