Alix Avien Favori Ojeler | 231-318

01:58

Merhabalarrr. Bugun, ojelerim arasına yeni katılan 2 ojeden bahsedeceğim. Alix avien markalı ilk ojelerim bunlar oldu. Gümüş ve altın renklerde ayrıca dikkat çekiciler. Ben özellikle gümüş renge bayıldım.


Yapılarına gelecek olursam; sürümleri kolay fakat gümüş olan daha yoğun gibi ve düzgün sürülmezse dalgalanmalar yapabiliyor. Ama çok da sorun değil çünkü bu metalik renk beni benden aldı :) Günlük hayatımda altın renkleri daha fazla kullandığımdan 318 numaralı olanı da aldım. O da 231 kadar parlamasa da 2 hatta iyi sonuç veriyor. Bittikçe almak isteyeceğim nadir ojelerden. 


Benim yorumlarım bu şekilde, siz nasıl buldunuz? Sizin favori ojeleriniz neler? Yorum bırakırsanız sevinirim. Görüşmek üzeree! :)

You Might Also Like

4 yorum

 1. Canım ojelerre bayıldım,çekimlere de aynı şekilde :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim bebeğimm :)

   Sil
 2. Merhaba ojelere bayıldım bende bu tonlara bayılıyorum ve tırnakta çok güzel durmuşlar. :) Sizi takibe aldım bende bloguma beklerim.
  https://jiyandaaldan.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim :) gelirim :)

   Sil

Yorum yaptığınız için çok teşekkürler. Yorumlarınıza verilen yanıtlardan haberdar olmak için yorumu yayınlamadan önce "Beni Bilgilendir" kısmını işaretlemeniz yeterli.