L'Oreal - True Match Kapatıcı

19:57

Selamlarr. Aslında benim göz altlarımla ilgili pek problemim yoktur. Gerek görmediğim için de pahalı bir ürün almak istemiyordum fakat bir indirimdeyken bu kadar övülen bu ürünü denemek istedim. Bir süredir kullanıyorum. Bir kapatıcı hem çok güzel kapatıp hem de nasıl bu kadar güzel aydınlık verir diyordum. Şimdilerde bende yedeği bile var :) 


Bendeki rengi 01 İvory. Likit kapatıcıları sticklere göre daha çok seviyorum. Göz altlarıma üçgen şeklinde uygulayıp genel olarak nemli bir sünger yardımıyla yayıyorum. Sorunlu göz altlarınız varsa altına somon renkli bir kapatıcı uygulayarak morlukları silebilirsiniz. Ben uyguladıktan sonra transparan pudra ile üzerinden geçip sabitliyorum. Çizgilere dolma sorunu yaşamadım. Tek sorun küçük olup çabuk bitmesi :) Ayrıca yüzdeki sivilce izlerini de iyi kapatıyor.
İndirimsiz fiyatı 32tl. 
İndirimle 18 lere düşebiliyor.


Uyguladıktan sonraki hali ise fotoğraftaki gibi; 


Benim yorumlarım bu şekilde. Siz bu ürünü kullandınız mı? Yorumlarınız neler? Veya favori kapatıcınız ne? Yorum olarak bırakabilirsiniz :) Görüşmek üzere!

You Might Also Like

3 yorum

  1. Bendede lıkıt olanı var ucu fırçalı truemach tauch olanı gayet memnunum ozellıkle aydınlatıcı olarak yorgun gorunumu gıderıcı olaraktan mıkemmel.gule gule kullan tatlış :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Güle güle kullan :) ben o tür fırçalılara pek alışamadım ya essence'in kapatıcısını kullanıyordum sürekli çevir çevir bir hal oldum ve çabucak bitti. Ondan dolayı elim o tür ürünlere pek gitmiyor artık ://

      Sil

Yorum yaptığınız için çok teşekkürler. Yorumlarınıza verilen yanıtlardan haberdar olmak için yorumu yayınlamadan önce "Beni Bilgilendir" kısmını işaretlemeniz yeterli.