Gliss - Million Gloss Şampuan

22:48

Herkese tekrar merhabalar. Schwarzkopf Gliss Million Gliss Şampuan içerisinde "milyonlarca ışık yansıması" sayesinde ışıl ışıl saçlar vaad ediyor. 

Bu şampuanların 5 tanesi, kupon ve broşürler arkadaş deneyimi için verildi. Şimdi 1 aya yakın süredir gözlemlediklermi sizinle paylaşacağım. Öncelikle kokusuna bayıldığımı söylemeliyim. Öyle bir kokusu var ki uzun süre etki bırakıyor saçta. Bir tanesini sürekli birlikte vakit geçirdiğim yakın bir arkadaşıma verdim. Onda ki gözlemlerim kendimden daha iyi oldu. Başındaki yaralar yüzünden saçlarındaki kabuklar kepek gibi belli oluyordu. Ürünü kullanmaya başladıktan sonra kabukları kayboldu ve saçları daha sağlıklı ışıltılı görünmeye başladı ve kokusunun da dikkat çekici şekilde burna geldiğini daha iyi anladım. Bendeki gözlemim ise; saçlarımı yıkarken duruladığımda  diğer şampuanların bıraktığı etkiden çok daha yumuşak bir etki bıraktı. Fakat benim saçlarım çok fazla işlem görmüş ve çok fazla yıpranmış olduğundan şampuan dışında bir destek kullanmazsam kuruttuğumda yine saman şeklini alıyor. Bu konuda ve ışıltı konusunda çok farkedilir bir şeyle karşılaşmadım. 
Arkadaş paylaşımları bu şekildeydi;


Teşekkürler FikriMühim! :) 

You Might Also Like

4 yorum

 1. Ben de arkadaşlara dağıttım ve memnunuz. Özellikle kokusuna bayıldım ben.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. iyi yapmışsın canımm, evet en belirgin özelliğii :)

   Sil
 2. bende denedim ama en çok kokusundan memnun kaldım ;)

  YanıtlaSil

Yorum yaptığınız için çok teşekkürler. Yorumlarınıza verilen yanıtlardan haberdar olmak için yorumu yayınlamadan önce "Beni Bilgilendir" kısmını işaretlemeniz yeterli.