Happy New Year- Nail Art

23:48

Herkese merhabalaar :)

Tırnaklarıma birazcık erken yılbaşı geldi :) Geçen yıl da bu konseptte bir yazı paylaşmıştım buradan ulaşabilirsiniz. Bu kez tüm tırnaklarıma farklı şekiller yaptım ve eskisine göre daha da geliştiğimi gördüm. Öncelikle biraz bahsedecek olursam.. 
Yeni bir yıl; yeni umutlar, mutluluklar ve beklentileri de beraberinde getirir. 2014 benim için hayatımın dönüm noktası, en kötü ve hiç unutamayacağım bir yıl oldu. Kayıplarım oldu.. 2015'te umuyorum ki olduğu kadarıyla biraz başarı, birazcık mutluluk kırıntıları benimle birlikte olur. Neyse bu kadar hüzün yeter :) Bakalım neler yaptığıma..

Nail Art'ımda Yılbaşı renkleri olarak kafamızda yer edinmiş olan kırmızı-beyaz-siyah renklerine yer verdim. Oje ve numaralarını yazmaya gerek duymadım siz de bu renklere yakın olan renklerle yapabilirsiniz ya da kendi hayal gücünüzü katarak değiştirebilirsiniz. Bu arada serçe parmağımdaki kardan adama pek benzemese de aslında bir kardan adam :)))

Evet umarım beğeninizi ve ilginizi kazanmıştır bu post :)
Her şey gönlünüzce olsun, Şimdiden Teşekkürler :)


*

You Might Also Like

2 yorum

  1. Gerçekten de gitgide profesyonelleşiyosun bebeğim ve şu an son noktadasın bundan daha iyisi olamazdı bence. Ben baş parmağındaki noel babanın şapkasını dahi yapamazdım :( Yeni yıl umarım sana mutluluğun ve başarının everestini yaşatır canım :* Postlarını özlemişim bir daha bu kadar uzun süre ara verme :(

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Çok teşekkür ederim canım benim :) denesen yaparsın bence yaa deme öyle :)İnşallah öyle olur bebeğim hepimiz için güzel şeyler olmasını isteriim , mümkün oldukca buralardayım :)

      Sil

Yorum yaptığınız için çok teşekkürler. Yorumlarınıza verilen yanıtlardan haberdar olmak için yorumu yayınlamadan önce "Beni Bilgilendir" kısmını işaretlemeniz yeterli.